Install Theme

Your web-browser is very outdated, and as such, this website may not display properly. Please consider upgrading to a modern, faster and more secure browser. Click here to do so.

Histori Erotike

Jan 14 '13
Pas disa historive te tjera ne  edhe Nela ka treguar historine e saj , Nela u shpreh :Pershendetje , doja ta tregoja dhe une historine time sepse opinioni publik e ka keqinterpretuar historine time , mesa duket nuk e di te verteten , ja cila eshte e verteta :

Isha vetem 16 vjec kur emigrova me familjen time per ne Greqi , familja ime eshte Babi , Mami dhe Denisi (vellai) . Vetem babi punonte ne ate kohe , ne te tjeret rrinim gjith diten ne shtepi , une dhe denisi nuk fillonim dot shkolle se nuk dinim gjuhen dhe per arsye ekonomike . Babi punonte ne ndertim dhe ne ate kohe filloj kriza ne Greqi , vetem me rrogen e babit ishte shume e veshtire jetesa . Pas disa muajsh edhe mami filloj pune ne nej vile te nje biznesmeni si pastruese . Ne shtepine tone gjendja ekonomike disi u rregullua . Kur u kthyem ne Shqiperi babi takoj nje person biznezmen i cili donte te blinte shtepine tone sepse ishte ne kat te pare dhe donte ta bente butik ,shtepine tone ne Elbasan , aty ku jetonim para se te vinim ne Greqi , babi e diskutoj me ne dhe te gjithe ishim dakort qe te shisnim shtepine dhe te shkonim te jetonim ne Greqi . Shtepine e shitem dhe erdhem perseri ne greqi , me leket e shtepis babi bleu nje lokal ne Krete , te cilin filloj ta punonte me vellain . Gjithcka po ecte per mrekulli , deri ne date 24 , 08 . 2010 . Ne ate dite plasi nje sherr mes nje mikut tone dhe nje klienti ne lokal , babi dhe vellai u perfshin ne sherr se ishte miku jone ai qe po zihej , sherri perfundoj keq dhe ai klienti ( Rusi ) vdiq . Policia i arrestoj te 3 (babin ,vellain dhe kimun tone ) . Babi u denua me 10 vjet , vellai me 20 muaj dhe miku jone me 3 vjet . Une mbeta vetem me mamin , nuk dinim ca te benim gjithcka ishte erresire per ne , 2 femra vetem ne mes te Greqis ! Une dhe mami shkuam ti kerkonim ndihme Shefit te mamit sepse ai ishte biznesmen dhe kishte shume njohje . E takuam ne shtepine e tij dhe ai na siguroj qe do te na ndihmonte , pas nje jave na thirri perseri dhe na tha : ” Une kam avokatin tim qe e kam futur ne çeshtjen tuaj por ai me thote qe eshte shume situate problematike dhe max qe mund te bejme eshte qe te nxjerrim vetem djalin ( vellain ) dhe Babit ti ulim pak denimin . Une dhe mami u perqafuam me njera tjetren dhe na erdhi pak ngjyra e fytyres , por ai tha prit prit nuk eshte gjithcka kaq e thjesht kjo gje rezalizohet me 100 mije euro , avokati do pjesen e tij , prokurori po ashtu , gjithcka behet me euro ne kete vend . Mami filloj te qante dhe po i shpjegonte qe ne nuk kemi para ato qe kishim i shpenzuam ne lokal , jemi me qera ca te bejme . a do ta japim lokalin ty qe te na ndihmosh ? Ai i tha qe un skam ku te coj lokalet e mi e jo ate baraken tuaj ! Do ju lajmeroj une shkoni ne shtepi , do shoh ca mund te bej ”Une dhe mami shkuam ne shtepi njera me e merzitur se tjetra , e kaluam naten pa gjum , pa ngrene , pa pire dhe pa folur me njera tjetren . Kaluan 3 dit kshu dhe ai na thirri perseri , shkuam ne zyren e tij se ne shtepi nuk na priste dot . U takuam dhe na tha kam folur me avokatin dhe kte jave eshte nje gjyq qe do behet per ta , ka mundesi qe asgje mos te ndryshoj nese nuk nderhyjme ne kohe . Na duhen 100 mije euro qe te nxjerrim djalin dhe ti ulim denim babit sic ja thash dhe heren e pare , ca mund te bejme ? Mamai i tha qe ne nuk kemi para ta kemi thene , ti na ndihmon dot me ato para dhe te premtojm se pas pak kohesh do ti kthejme , Ai qeshi dhe tha : Po si do mi kthesh , do merret djali me droge sa te dali qe te bej leket e mija e te bjeri perseri ne burg ? Apo do ti beni leket me pune ne kte vend shkerdhat ku dhe greket vet po vuajne me ekonomine ? si do ti beni ato para ju ?
Mami i thoshte , po ca mund te bej ne dy femra te vetme ktu , telutem te pergjerohem na ndihmo , do bejme gjithcka per ta kthyer nderin …
Ai i tha qe nese jeni ne gjendje te beni gjithcka per te nxjerr djalin nga burgu puna rregullohet .
Mami : po patjeter qe do bej gjithkaAi : Jo e ka ne dore vajza jote kete pune jo ti
Mami : cfare ka vajza ime ne dore , fol hapur te lutem
Ai qeshi dhe tha e kuptove ti bukuroshe ku e kam fjalen une ? Jo i thash te betohem se nuk po e kuptoj . Ai qeshi dhe tha qe mos ti biem shume gjate , une do ju ndihmoj me kto para dhe nuk do ja kerkoj me sepse e di qe smi ktheni dot me , por une dua kte bukuroshen ta mbaj 2 dite ne vilen time ne Folecandro . Une dhe mami u shtangem , mami filloj ta ofendonte dhe i thoshte si nuk te vjen turp ne jemi ne hall ti kerkon te perfitosh nga 2 femra … jo me vajzen time ske shans se eshte e virgjer , me merr mua me bej ca te duash …Ai tha po doni ndihme jua ofrova tani dilni nga zyra se kam pune .. mos harroni pas pak ditesh eshte gjyqi nuk keni shume kohe per tu menduar …
U kthyem ne shtepi dhe une i thash mamit , do bej gjithcka qe te dali Denisi dhe babi nga burgu , mami me thoshte jo zemer se nuk i dihet ca te ben ai ty andej a te merr dhe nuk te kthen me a te con ne vend tj , ku ta besojme ne ate …
Shkuam perseri atje te ai dhe i tham qe nese eshte vertet ajo qe ti thjesht do te kryesh marrdhenje me vajzen dhe nuk ke qellime tjera do ta bejm ate pune vetem na ndihmo . Ai na suguroj se gjithcka ishte thjesht fiximi qe kishte ai per vajzat e virgjera . E besuam kte pjese , por nuk kishim besim a do na ndihmonte vertet apo jo ?
Kaluan ditet dhe gjyqi u be , vellait ja ulen denim dhe kishte per te bere dhe 30 dite burg dhe do dilte .Shefi mamit erdhi ne shtepine tone ate nate dhe na tha : Tani besoj se e kuptuat qe po ju ndihmoj , eshte koha qe ju te mbani premtimin tuaj ose… perndryshe do ja shtoj perseri denim vellait dhe babait ! Une u ngrita ne kembe dhe i thash me merr sonte me vrit me bej ca te duash , ta mbyllim gjithcka sonte , Ai u ngrit me kapi nga dora dhe mori prane vetes duke me thene : gjithcka do shkoj mire mos u shqeteso , Mami nga ana tjeter filloj te qante …
Shkova me ate ne vilen e tij , dhe ishte nata me e tmerrshme e jetes time …
Me ktheu ne shtepi , mami akoma po qante dhe po shkulte floket , sa me shikoj mua me kapi me perqafoj dhe me tha je mire shpirti mamit , u perqafuam fort me njera tjetren dhe fillonim te qanim te dyja , ai u largua po thene asnje fjale …
Pas 30 ditesh doli vellai nga burgu dhe babai ka akoma 3 vite denim

Pas disa historive te tjera ne  edhe Nela ka treguar historine e saj , Nela u shpreh :
Pershendetje , doja ta tregoja dhe une historine time sepse opinioni publik e ka keqinterpretuar historine time , mesa duket nuk e di te verteten , ja cila eshte e verteta :

Isha vetem 16 vjec kur emigrova me familjen time per ne Greqi , familja ime eshte Babi , Mami dhe Denisi (vellai) . Vetem babi punonte ne ate kohe , ne te tjeret rrinim gjith diten ne shtepi , une dhe denisi nuk fillonim dot shkolle se nuk dinim gjuhen dhe per arsye ekonomike . Babi punonte ne ndertim dhe ne ate kohe filloj kriza ne Greqi , vetem me rrogen e babit ishte shume e veshtire jetesa . Pas disa muajsh edhe mami filloj pune ne nej vile te nje biznesmeni si pastruese . Ne shtepine tone gjendja ekonomike disi u rregullua . Kur u kthyem ne Shqiperi babi takoj nje person biznezmen i cili donte te blinte shtepine tone sepse ishte ne kat te pare dhe donte ta bente butik ,shtepine tone ne Elbasan , aty ku jetonim para se te vinim ne Greqi , babi e diskutoj me ne dhe te gjithe ishim dakort qe te shisnim shtepine dhe te shkonim te jetonim ne Greqi . Shtepine e shitem dhe erdhem perseri ne greqi , me leket e shtepis babi bleu nje lokal ne Krete , te cilin filloj ta punonte me vellain . Gjithcka po ecte per mrekulli , deri ne date 24 , 08 . 2010 . Ne ate dite plasi nje sherr mes nje mikut tone dhe nje klienti ne lokal , babi dhe vellai u perfshin ne sherr se ishte miku jone ai qe po zihej , sherri perfundoj keq dhe ai klienti ( Rusi ) vdiq . Policia i arrestoj te 3 (babin ,vellain dhe kimun tone ) . Babi u denua me 10 vjet , vellai me 20 muaj dhe miku jone me 3 vjet . Une mbeta vetem me mamin , nuk dinim ca te benim gjithcka ishte erresire per ne , 2 femra vetem ne mes te Greqis ! Une dhe mami shkuam ti kerkonim ndihme Shefit te mamit sepse ai ishte biznesmen dhe kishte shume njohje . E takuam ne shtepine e tij dhe ai na siguroj qe do te na ndihmonte , pas nje jave na thirri perseri dhe na tha : ” Une kam avokatin tim qe e kam futur ne çeshtjen tuaj por ai me thote qe eshte shume situate problematike dhe max qe mund te bejme eshte qe te nxjerrim vetem djalin ( vellain ) dhe Babit ti ulim pak denimin . Une dhe mami u perqafuam me njera tjetren dhe na erdhi pak ngjyra e fytyres , por ai tha prit prit nuk eshte gjithcka kaq e thjesht kjo gje rezalizohet me 100 mije euro , avokati do pjesen e tij , prokurori po ashtu , gjithcka behet me euro ne kete vend . Mami filloj te qante dhe po i shpjegonte qe ne nuk kemi para ato qe kishim i shpenzuam ne lokal , jemi me qera ca te bejme . a do ta japim lokalin ty qe te na ndihmosh ? Ai i tha qe un skam ku te coj lokalet e mi e jo ate baraken tuaj ! Do ju lajmeroj une shkoni ne shtepi , do shoh ca mund te bej ”
Une dhe mami shkuam ne shtepi njera me e merzitur se tjetra , e kaluam naten pa gjum , pa ngrene , pa pire dhe pa folur me njera tjetren . Kaluan 3 dit kshu dhe ai na thirri perseri , shkuam ne zyren e tij se ne shtepi nuk na priste dot . U takuam dhe na tha kam folur me avokatin dhe kte jave eshte nje gjyq qe do behet per ta , ka mundesi qe asgje mos te ndryshoj nese nuk nderhyjme ne kohe . Na duhen 100 mije euro qe te nxjerrim djalin dhe ti ulim denim babit sic ja thash dhe heren e pare , ca mund te bejme ? Mamai i tha qe ne nuk kemi para ta kemi thene , ti na ndihmon dot me ato para dhe te premtojm se pas pak kohesh do ti kthejme , Ai qeshi dhe tha : Po si do mi kthesh , do merret djali me droge sa te dali qe te bej leket e mija e te bjeri perseri ne burg ? Apo do ti beni leket me pune ne kte vend shkerdhat ku dhe greket vet po vuajne me ekonomine ? si do ti beni ato para ju ?
Mami i thoshte , po ca mund te bej ne dy femra te vetme ktu , telutem te pergjerohem na ndihmo , do bejme gjithcka per ta kthyer nderin …
Ai i tha qe nese jeni ne gjendje te beni gjithcka per te nxjerr djalin nga burgu puna rregullohet .
Mami : po patjeter qe do bej gjithka
Ai : Jo e ka ne dore vajza jote kete pune jo ti
Mami : cfare ka vajza ime ne dore , fol hapur te lutem
Ai qeshi dhe tha e kuptove ti bukuroshe ku e kam fjalen une ? Jo i thash te betohem se nuk po e kuptoj . Ai qeshi dhe tha qe mos ti biem shume gjate , une do ju ndihmoj me kto para dhe nuk do ja kerkoj me sepse e di qe smi ktheni dot me , por une dua kte bukuroshen ta mbaj 2 dite ne vilen time ne Folecandro . Une dhe mami u shtangem , mami filloj ta ofendonte dhe i thoshte si nuk te vjen turp ne jemi ne hall ti kerkon te perfitosh nga 2 femra … jo me vajzen time ske shans se eshte e virgjer , me merr mua me bej ca te duash …
Ai tha po doni ndihme jua ofrova tani dilni nga zyra se kam pune .. mos harroni pas pak ditesh eshte gjyqi nuk keni shume kohe per tu menduar …
U kthyem ne shtepi dhe une i thash mamit , do bej gjithcka qe te dali Denisi dhe babi nga burgu , mami me thoshte jo zemer se nuk i dihet ca te ben ai ty andej a te merr dhe nuk te kthen me a te con ne vend tj , ku ta besojme ne ate …
Shkuam perseri atje te ai dhe i tham qe nese eshte vertet ajo qe ti thjesht do te kryesh marrdhenje me vajzen dhe nuk ke qellime tjera do ta bejm ate pune vetem na ndihmo . Ai na suguroj se gjithcka ishte thjesht fiximi qe kishte ai per vajzat e virgjera . E besuam kte pjese , por nuk kishim besim a do na ndihmonte vertet apo jo ?
Kaluan ditet dhe gjyqi u be , vellait ja ulen denim dhe kishte per te bere dhe 30 dite burg dhe do dilte .
Shefi mamit erdhi ne shtepine tone ate nate dhe na tha : Tani besoj se e kuptuat qe po ju ndihmoj , eshte koha qe ju te mbani premtimin tuaj ose… perndryshe do ja shtoj perseri denim vellait dhe babait ! Une u ngrita ne kembe dhe i thash me merr sonte me vrit me bej ca te duash , ta mbyllim gjithcka sonte , Ai u ngrit me kapi nga dora dhe mori prane vetes duke me thene : gjithcka do shkoj mire mos u shqeteso , Mami nga ana tjeter filloj te qante …
Shkova me ate ne vilen e tij , dhe ishte nata me e tmerrshme e jetes time …
Me ktheu ne shtepi , mami akoma po qante dhe po shkulte floket , sa me shikoj mua me kapi me perqafoj dhe me tha je mire shpirti mamit , u perqafuam fort me njera tjetren dhe fillonim te qanim te dyja , ai u largua po thene asnje fjale …
Pas 30 ditesh doli vellai nga burgu dhe babai ka akoma 3 vite denim
Jan 14 '13
Isha vajze e re e fejuar me djalin e endrrave te mia kaluam shume vite se bashku deri sa erdhi fejesa…pas disa ditesh shkova ne shtepin e tij ku u njoftova me familjen e ngushte ai e kishe vetem nje moter vellaun dhe babin nena i kishe vdekur disa vite me pare….pas nje kohe un shkoja shum shpesh ne shtepin te te fejuarit. Nje dit shkova paparalajmerim kur u trokita ne der doli babi i tij(vjehrri im)me tha se te fejuarin se kisha aty por me ftoi per nje kaffe hyra brenda kishe qen vetem. Pinim kafe bisedonim aii me tregonte per kohen e tij rinore sepse tani ishte 45 vjec… papritmas filloi tme pelqente si fliste dhe si me shikonte u ngrita ti pastroja filxhanat e kafes ne shenje respekti dhe kembet me dridheshin kur e shihja ate, disi kisha ndjenja erotike dhe doja qe ai tme afrohej edhe ai e kishe ndjere te njejten gje u afrua avash te bisedonte me mu me afer dhe papritmas mi preku duart une u drodha qulle, me tha je shume e bukur si nje vajz qe e dashuroja sa isha i ri un nuk prita shume dhe u ktheva perball tij dhe perniher me kapi me forcen e duarve rreth belit dhe me kafshonte deri sa me zhvishte une me njeren dore ia shtypja penisin dhe u mundoja sa ma shpejt tia hiqja pantollonat…arritem te zhvishemi dhe ashtu me ate shpejtesi ai me puthte dhe me kafshonte cdo pjese te trupit dhe mes buzeve te vagines une u dridhja e tera dhe hypa permbi te dha penisin e tij e kapja me dore e thithja pandal…nje orgazem e arritem. Me dukej bota e imja se paramendoja qe me nje burre te moshuar do te kenaqesha aq shume. Ppushuam pak asnjeri nuk folnim…mu afrua afer karriges ku isha ulur zhveshur me gishtin tregues filloi te me ferkonte vaginen ohh qfar ndjejne i pershperita te lutem mos u ndal dhe i hapja kembet edhe me shum duke me ferkuar me kapi ne krah dhe u nis ne drejtim te bajnos.hym aty dhe me rrembeu me te njejten shpejtesi si te paren her hym ne tushkad dhe guhen ma shtinte ne vagin deri sa u beja qull.pas disa minutash qe u pastruam me shtrijti ne banjo ku ishte e lagur me uj nga tushi dhe me penisin e tij gjigant me beri femren me te lumtur ne bot e shtyne penisin deri ne mitren time dhe ngadal me tha mos lyp burr tjeter se smund te kenaq si un un e shtrengoja dhe i thoja te mos ndalonte u knaqeshim pa mbarim e leshoj spermen ne krejt trupin tim dhe me puthi edhe njeher dhe iku te vishej un u pastrova shkova u vesha…dhe ika nga ajo shtepi pas disa ditesh me thirri i fejuari im te flija ne shtepin e tij shkova benum mardhenje por as afer skam qene e lumtur me F…sa me babin e tij un vazhdoj te jem nuse e asaj shtepie edhe disa muaj do te martohem dhe askush sdin asgje per lidhjen time me vjehrrin.

Isha vajze e re e fejuar me djalin e endrrave te mia kaluam shume vite se bashku deri sa erdhi fejesa…pas disa ditesh shkova ne shtepin e tij ku u njoftova me familjen e ngushte ai e kishe vetem nje moter vellaun dhe babin nena i kishe vdekur disa vite me pare….pas nje kohe un shkoja shum shpesh ne shtepin te te fejuarit. Nje dit shkova paparalajmerim kur u trokita ne der doli babi i tij(vjehrri im)me tha se te fejuarin se kisha aty por me ftoi per nje kaffe hyra brenda kishe qen vetem. Pinim kafe bisedonim aii me tregonte per kohen e tij rinore sepse tani ishte 45 vjec… papritmas filloi tme pelqente si fliste dhe si me shikonte u ngrita ti pastroja filxhanat e kafes ne shenje respekti dhe kembet me dridheshin kur e shihja ate, disi kisha ndjenja erotike dhe doja qe ai tme afrohej edhe ai e kishe ndjere te njejten gje u afrua avash te bisedonte me mu me afer dhe papritmas mi preku duart une u drodha qulle, me tha je shume e bukur si nje vajz qe e dashuroja sa isha i ri un nuk prita shume dhe u ktheva perball tij dhe perniher me kapi me forcen e duarve rreth belit dhe me kafshonte deri sa me zhvishte une me njeren dore ia shtypja penisin dhe u mundoja sa ma shpejt tia hiqja pantollonat…arritem te zhvishemi dhe ashtu me ate shpejtesi ai me puthte dhe me kafshonte cdo pjese te trupit dhe mes buzeve te vagines une u dridhja e tera dhe hypa permbi te dha penisin e tij e kapja me dore e thithja pandal…nje orgazem e arritem. Me dukej bota e imja se paramendoja qe me nje burre te moshuar do te kenaqesha aq shume. Ppushuam pak asnjeri nuk folnim…mu afrua afer karriges ku isha ulur zhveshur me gishtin tregues filloi te me ferkonte vaginen ohh qfar ndjejne i pershperita te lutem mos u ndal dhe i hapja kembet edhe me shum duke me ferkuar me kapi ne krah dhe u nis ne drejtim te bajnos.hym aty dhe me rrembeu me te njejten shpejtesi si te paren her hym ne tushkad dhe guhen ma shtinte ne vagin deri sa u beja qull.pas disa minutash qe u pastruam me shtrijti ne banjo ku ishte e lagur me uj nga tushi dhe me penisin e tij gjigant me beri femren me te lumtur ne bot e shtyne penisin deri ne mitren time dhe ngadal me tha mos lyp burr tjeter se smund te kenaq si un un e shtrengoja dhe i thoja te mos ndalonte u knaqeshim pa mbarim e leshoj spermen ne krejt trupin tim dhe me puthi edhe njeher dhe iku te vishej un u pastrova shkova u vesha…dhe ika nga ajo shtepi pas disa ditesh me thirri i fejuari im te flija ne shtepin e tij shkova benum mardhenje por as afer skam qene e lumtur me F…sa me babin e tij un vazhdoj te jem nuse e asaj shtepie edhe disa muaj do te martohem dhe askush sdin asgje per lidhjen time me vjehrrin.